Harrry Potter-gra

Witaj w magicznym świecie Harrego Pottera.


#1 2010-12-31 22:27:53

Albus Dumbledore

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-31
Posty: 18
Punktów :   

Insygnia Smierci

Są trzy insygnie śmierci:
1- Czarna różdżka czyli najpotężniejsza różdżka istniejąca we wszechświecie, żadna nie może się z nią równać, można być jej prawowitym właścicielem jedynie gdy pokona lub zabije się poprzedniego właściciela. W naszej grze ja ją mam.O to ona:
http://www.magictoys.yoyo.pl/uploads/sklepy/przedmioty/Rozdzka%20z%20NC1.png
2- Kamień wskrzeszenia jest to kamień który potrafi przyzwać dusze zmarłych do naszego świata , w naszej grze będzie on uleczał i będzie zwracał życie zabitym w przeciągu 1 godziny.Nie mam niestety zdjęcia.
3-Peleryna niewidka jest to magiczna peleryna pod którą jesteśmy niewidzialni. Nie mam jej zdjęcia, ale mam Harrego pod nią
http://gadzetomania.pl/images/2010/01/niewidzialny-harry-potter.jpg

Symbol insygni: kreska- czarna różdżka, okrąg- kamień wskrzeszenia, trójkąt- peleryna niewidka
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/51/Deathly_Hallows_Sign.svg/200px-Deathly_Hallows_Sign.svg.png

Historia Insygni Śmierci:
Było trzech braci czarodziejów, którzy podróżowali po świecie. Pewnego dnia doszli do pewnej rwącej rzeki przez którą musieli przejść. Ta rzeka była nazywana rzeką śmierci ponieważ różni wędrowcy nie wiedząc jak przejść na drugi brzeg wskakiwali wo wody i próbowali przepłynąć, żadnemu się to nie udało, bo każdego wędrowca zgarniała śmierć. Jednak trójka braci by przejść na drugi brzeg wyczarowała most. Przeszli przez niego i pojawiła się śmierć. Śmierć uniżyła im się i powiedziała, że mają po jednym życzeniu, za to, że oszukali śmierć. Najstarszy z braci poprosił o różdżkę najpotężniejszą ze wszystkich, taką, przed którą każdy klęka ze strach. Śmieć ułamała gałązkę z nadbrzeżnego czarnego bzu, włożyła w nią włos z ogona testrala, przez co gałązka stała się różdżką. Średni brat poprosił coś dzięki czemu mógłby wezwać duszę zmarłych. Śmierć wyłowiła kamień z wody, natchnęła go swoją mocą i dała mu. Najmłodszy brat poprosił coś dzięki czemu będzie mógł ukrywać się przed śmiercią, śmierć spełniła jego życzenie dając mu peletynę i odeszła. Losy braci się rozeszły. Najstarszy z braci chwalił się swoją nową różdżką, wszyscy byli zazdrośni. Pewnej nocy gdy spał jakaś osoba rozcięła mu gardło, zabrała różdżkę i tak śmierć zabrała jednego brata. Średni brat gdy wrócił do rodzinnego miasta dowiedział się, że dziewczyna którą kochał zginęła. Z żalu przyzwał jej dyszę, jednak jej dusza nie należała do tego świata, przez co stała się ponura, zła, straszna. Średni brat w niej nie widział już swojej miłości i zdesperowany się powiesił, tak śmierć zabrał drugiego brata. Śmierć przez długie lata szukał najmłodszego z braci, ale on ukrywał się pod peleryną i nie mogła go znaleźć. Gdy ostatni z braci dożył późnej starości oddał pelerynę swojemu synowi, oddając się w ręce śmierci, tak śmierć zabrała ostatniego z braci. Tak się narodziła legenda o trzech insygniach śmierci.
Ten kto zgromadzi wszystkie trzy insygnia stanie się panem śmierci.

Co się podziało z insygniami:
Peleryna jest przekazywana z ojca na syna w pewnej rodzinie. Różdżkę różne osoby, które pokonały lub zabiły jej poprzedniego właściciela i odebrały mu różdżkę. A kamień przepadł, do dzisiaj go nie znaleziono.


Właściwości insygni:
Nie można ich zniszczyć, nie działają na nie zaklęcia i uroki niszczące, zaklęcie accio i expeliarmus na nie również nie działa, tak samo jak depulso i.t.p.


Moja Karta Postaci:

http://kurierplemiona.pl/dumbledore.jpg

Offline

 

#2 2010-12-31 22:58:30

 Fred

Nowy użytkownik

Skąd: Ukradł tego snicersa
Zarejestrowany: 2010-12-31
Posty: 6
Punktów :   
WWW

Re: Insygnia Smierci

Zdj do kamienia wskrzeszenia nie ma nigdzie raczej

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eurowizja.pun.pl www.gwardiagodrykagryffindora.pun.pl www.tndw.pun.pl www.zskielce.pun.pl www.polishcivilparty.pun.pl